KONST / Litografier / Färglitografi 15186064
nr 1518 6064
Dan Nygårds
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, 3 st, Signerade, yttermått inklusive ram: 25x20 cm
Dan Nygårds, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 januari 2023
kl 18:53:46
27/1 17:48:47